Wydruk rysunków technicznych

Drukowanie Kopiowanie Skanowanie….

Wydruki CAD wysokiej jakości

A0copy to katowicka firma zajmująca się świadczeniem usług kserograficznych. Naszą specjalnością jest druk wielkoformatowy dla architektów, geodetów, biur projektowych itp. Posiadamy duże doświadczenie w przygotowaniu wydruku CAD, również z plików w rozszerzeniu dwg. Nasze usługi obejmują ponadto profesjonalne plotowanie wielkoformatowe, skanowanie dokumentów, a także ich kopiowanie w formatach od A4 do A0 i E+. Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest termin realizacji zleconych prac. Przygotowujemy materiały w możliwie najszybszym czasie, tak aby wykonać nawet najpilniejsze zlecenia, niezależnie od tego czy chodzi o skanowanie dokumentów czy wydruk rysunków technicznych. Dodatkowo na życzenia klienta możemy zrealizować usługi w zakresie składania rysunków technicznych oraz oprawiania dokumentów.

Wysoka jakość

Macie Państwo pewność wysokiej jakości drukowania, kopiowania, skanowania czarno-białego i w kolorze formatów od A4 do A0 (E+) na renomowanych ploterach Océ oraz Canon!
– Océ TDS700 czarno-biały, szerokość 914mm, wydajność 6mb/minutę druku wraz ze składaniem;
– Océ TCS500 kolor, szerokość 914 mm, wydajność 1m2 /minutę;
– Canon IPF755 kolor, szerokośc 914 mm, rozdzielczość max 1200dpi;
– Canon Image Runner 6255 I A4/A3 czb;
– Canon Image Runner 5250 I A4/A3 czb./kol;
– Océ 940 składarka;
– Océ 913 trymer.

Atrakcyjna oferta

Atrakcyjne ceny, wysoka jakość wydruków, miła i kompetentna obsługa oraz krótki czas realizacji to największe atuty A0 copy. Zapraszamy do naszego punktu w Katowicach lub do złożenia zamówienia internetowego! Zlecenia np. na oprawę trwałą dokumentów lub wydruk rysunku AutoCAD przyjmujemy z terenu całej Polski. Naszym klientom gwarantujemy najwyższą jakość drukowania, kopiowania, skanowania czarno-białego i w kolorze. Jesteśmy w stanie wydrukować każdy format na ploterach firmy Océ oraz Canon. Wykonujemy oprawy prac na życzenie klienta.