Plotowanie wielkoformatowe

Posiadamy park maszynowy wyposażony w nowoczesny sprzęt firm Océ oraz Canon. Posługujemy się ploterami, czyli urządzeniami służącymi do nanoszenia obrazów na płaskie powierzchnie o dużym formacie. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno plotowanie dużych formatów, jak i tych mniejszych. Urządzenia te wyśmienicie nadają się do realizacji wydruków rysunków technicznych dla architektów i geodetów. Nasze plotery pozwalają na wielkoformatowy druk cyfrowy do szerokości aż 914 mm, w jakości od 600 do 1200 dpi.

Do naszych klientów należą biura projektowe. Ponieważ jesteśmy w stanie, w trybie pilnym, przygotować dla nich wysokiej jakości wydruk CAD oraz skany A0, i to zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze.

Poniżej lista posiadanych przez nas urządzeń:

  • Océ TDS 700 ze składarką on-line – bardzo wydajny wielkoformatowy system drukowania laserowego, kopiowania oraz skanowania, z rozdzielczością druku czarno-białego 600 x 1200 dpi, oraz z możliwością skanowania do pliku w kolorze z rozdzielczością do 600 dpi. Obsługiwana szerokość maksymalna to 914 mm, wydajność 6 metrów bieżących na minutę.
  • Océ TCS500 – profesjonalny, niezwykle wydajny system drukowania, kopiowania, skanowania w kolorze z rozdzielczością do 600 dpi. Obsługiwana szerokość maksymalna to 914 mm, wydajność 1 metr kwadratowy na minutę.
  • Canon IPF755 – ploter wielkoformatowy, atramentowy, oferujący szerokośc drukowania 36 cale (914 mm), w rozdzielczości maksymalnej 1200dpi
  • Océ CS231 – drukarka/kopiarka cyfrowa dla małych formatów A4 do A3, czarno-biała i w kolorze.
  • Canon ImageRunner C5030 – drukarka/kopiarka cyfrowa dla małych formatów A4 do A3, czarno-biała i w kolorze.
  • Océ940 – składarka.
  • Océ913 – trymer (przycinarka o szerokości 160 cm).